Jesteś Blogerką? Dołącz do nas!


Uwaga! Działanie portalu zawieszone z powodów osobistych. Chętnie przekażemy PatiCafe.pl w dobre ręce, które widzą potencjał projektu. Strona powstała z myślą o upowszechnieniu blogosfery kobiecej, jako cennego źródła informacji, inspiracji i rozrywki oraz przedstawieniu go szerszej rzeszy czytelniczek. PatiCafe ma być miejscem, gdzie pod jednym adresem można znaleźć treści z kobiecych blogów o wszelakiej tematyce.

Jak to dokładnie działa?

Każdego dnia na stronie publikowane są wpisy z poszczególnych kategorii: moda, lifestyle, uroda, design/DIY, kuchnia, podróże, rodzina, kultura. Część wpisów trafia na stronę główną jako "wpis dnia", część na podstrony poszczególnych kategorii. Wpisy z blogów prezentowane są w formie, którą właściwie już stosujecie udostępniając artykuły na Facebook'u – czyli krótkie „zajawki” z bezpośrednimi odnośnikami (linkami) do oryginalnych tekstów na Waszym Blogu. Czytelnik klikając skrót tekstu otwiera jego pełną wersję na Blogu autora. Publikacją skrótów do Twoich postów zajmujemy się my, nie musisz wykonywać żadnych czynności. Należy podkreślić, że PatiCafe nie jest agregatem blogów! Wpisy z setek blogów przeglądane są „ręcznie” aby znaleźć te, które naszym zdaniem, są ciekawe, aktualne, najlepsze.

Co zyskasz dołączając do społeczności PatiCafe?

Możliwość pozyskania nowych czytelników oraz miejsce prezentacji swojej twórczości w nowej społeczności bez duplikowania Twoich treści – czytelnik aby przeczytać wpis przekierowywany jest na Twój Blog. Polepszenie widoczności w wyszukiwarkach – zamieszczamy linki do wpisów z Twojego Bloga. Kreatywną społeczność Blogerek, nowe inspiracje. A w przyszłości możliwość podjęcia współpracy z podmiotami, które będą u nas chciały rozwinąć działalność promocyjną.

Jakie są nasze oczekiwania?

Chcemy stworzyć miejsce przyjazne zarówno dla blogujących kobiet, jak też dla czytelniczek. Miejsce, gdzie Blogerki będą miały szanse na pozyskanie nowych odbiorców bez żadnych zobowiązań (o czym wyżej), a czytelniczki na przeczytanie wartościowych treści, mając pewność, że wracając tu jutro, znów znajdą coś ciekawego. Może nie uwierzysz, ale daje nam to satysfakcję. Zależy nam na podjęciu współpracy z najlepszymi Blogerkami, zarówno doświadczonymi jak i początkującymi. Mamy nadzieję, że do Nich dołączysz i będziemy mogli promować także Twoją twórczość na łamach strony PatiCafe.

Zapraszamy do PatiCafe! Prezentuj swoją twórczość, czytaj, poznawaj, zainspiruj!

Chcesz dowiedzieć się więcej lub nawiązać współpracę? Wypełnij formularz kontaktowy lub wyślij maila na adres:
kontakt@paticafe.pl


Banery do pobrania tutaj